YKS

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023

Ünikolik Mobil Uygulaması

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 için en doğru yere geldiniz. İnternetteki En İyi AYT Matematik Soru Bankası Önerileri bu yazıda yer alıyor. Sizler için En İyi AYT Matematik Kitapları arasından özenle seçtik.

Piyasada yüzlerce AYT Matematik kitabı yer alıyor. Bu kitaplardan bazıları çok değerli ve kaliteli sorular bulundurduğu gibi bazıları da sınava hazırlık için yetersiz kalıyor. Kitap fiyatlarının da pahalandığı bu günlerde öğrenciler, kitap satın alırken doğru bir seçim yapmak istiyor.

İşte tam da bu noktada Ünikolik olarak yardımınıza yetişiyoruz. Sizler için En İyi AYT Matematik Kitap Önerileri listesini hazırladık.

TYT Kitap Önerileri

AYT Kitap Önerileri

Ayrıca yukarıdaki butonlara tıklayarak AYT Matematik Kitap Önerileri gibi diğer bütün dersler için yazılarımıza ulaşırsınız.

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023

AYT Matematik Kitap Önerileri yazımızda kolay, orta ve zor seviye kitaplar yer almaktadır. Yeni başlayan, kendini geliştirmek isteyen ve derece yapmayı hedefleyen öğrenciler için tüm zorluk seviyelerinde kitapları inceledik ve sizlerle paylaştık. Kendi seviyenize uygun olan bir kitap seçerek sınava yönelik hazırlanmaya başlayın.

AYT Matematik Kitap Önerileri ayrıcalıkları nelerdir?

  • Kitabın dış tasarımı (kapağı) hakkında bilgi verir.
  • Kitap hakkında (sorular yeni nesil mi, kitabın zorluk seviyesi nedir, video çözümü var mı? gibi ve daha fazla merak ettiğiniz sorulara yanıt verir.
  • Kitabın adı, yazarı, ISBN, barkodu ve piyasadaki satış fiyatı aralığı hakkında sizi bilgilendirir.
  • AYT Matematik kitap fiyatları hakkında bilgi sahibi olursunuz.
  • Üniversite sınavlarına hazırlanırken etkili sorular çözerek rakiplerinize fark atarsınız.
  • AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 yazımız sayesinde sınava hazırlanırken en iyi soruları siz çözersiniz.
Aşağıda yer alan AYT Matematik Kitap Önerileri YKS sınavına girmiş ve derece öğrencilerin yorumlarıyla hazırlanmıştır. Aynı zamanda dershane ve branş öğretmenlerinin de incelemeleri sonucunda AYT Matematik kitap önerisi yaptıkları listeler yer almaktadır. Ayrıca AYT Matematik kolaydan zora kitap önerileri de bu yazıda ihtiyacınızı karşılayacaktır.

AYT Matematik Kitap Önerileri Kolay Seviye

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 yazımızın bu kısmında AYT Matematik başlangıç kitap önerileri yer almaktadır. Kolay seviye AYT matematik kitapları arıyorsanız aşağıdaki kitapları inceleyin. Bu kısımdaki kitapları yalnızca AYT konusunda kendine pek güvenmeyen ve temelini daha da kuvvetlendirmek isteyen öğrenciler için öneriyoruz. Örneğin bir deneme 5-10 net ve altında yapıyorsanız bu kitapları tercih edin. Ancak daha yüksek netler yapıyorsanız orta seviye bir kitap ile devam etmek sizi başarıya daha iyi götürecektir.

Şenol Hoca Merhaba AYT Matematik Soru Bankası

Merhaba AYT Matematik Soru Bankası Şenol Hoca

YouTube kanalında yer alan konu anlatım videoları ile tanınan Şenol Hoca’nın çıkardığı AYT Matematik Soru Bankası kitabı, başlangıç seviye öğrenciler için idealdir. Kitaptaki soruların yüzde 90’ı kolay, yüzde 10’u orta seviye sorulardan oluşmaktadır.

Bu kitapta AYT için gerekli olan matematik temel becerileri elde edeceksiniz. Daha sonra orta ve zor seviye kaynaklar çözerken bu kitapta edindiğiniz beceriler ile zorlanmayacaksınız.

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde kendine yer bulmayı hak ediyor.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786050606706
Kitap Adı: Merhaba AYT Matematik Soru Bankası Şenol Hoca
Yayınevi: Şenol Hoca Yayınları
Yazar: Şenol Hoca Komisyon
Sayfa Sayısı: 264
Fiyat: 29,75 ₺ – 35,00 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Tonguç Akademi Sıfırdan AYT Matematik Soru Bankası

Tonguç Sıfırdan AYT Matematik Soru Bankası

Yeni başlayan öğrenciler için önerilen AYT Matematik kitaplarından bir başkasıdır. Kendinize çok güvenmiyorsanız bu kitabı alarak hızlıca güven kazanın.

Kitabın temel amacı, hızlı bir şekilde konuların püf noktalarını öğrenip daha ileri seviye kitaplardaki sorularda zorlanmamanızı sağlamaktır. Kitapta her sayfanın sol kısmında konu anlatımları ve çeşitli püf noktalar yer alıyor. Bu kutucukları okuyarak konuları daha iyi kavrayın. Kutucuklarda öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmek için toplam 5 soru var. Soruları çözmek, öğrendiklerinizi pekiştirmenizi sağlayacak.

Konuyu iyi bir şekilde öğrendikten sonra Bölüm Testi ve Ünite Testi karşınıza çıkacak. Bu testleri çözerken sınavlarda karşınıza çıkma ihtimali olan sorular göreceksiniz. İlk başta bu soruları çözemiyor olsanız da kitabı çözdükçe gelişiminizi fark edeceksiniz.

Ayrıca kitaptaki bütün sorular video çözümlü olarak hazırlanmıştır. Sayfalarda bulunan karekodları telefon ya da tabletinizden okutarak ilgili sayfaya gidersiniz. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 yazımızda yer vermeden geçilmeyecek bir kitaptır.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786257749671
Kitap Adı: 0`dan AYT Matematik Soru Bankası Tonguç Akademi
Yayınevi: Tonguç Akademi
Yazar: Tonguç Komisyon
Sayfa Sayısı: 376
Fiyat: 38,40 ₺ – 48,00 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Doktrin Yayınları AYT Matematik Sıfırdan Sonsuza Soru Bankası

Doktrin Yayınları AYT Matematik Sıfırdan Sonsuza Soru Bankası

Sıfırdan bir başlangıç yapmak isteyenler için bir diğer kitap önerimiz de Doktrin Yayınları AYT Matematik Sıfırdan Sonsuza kitabı oluyor. TYT kitabından da bildiğimiz gibi yeni başlayan öğrencileri hedef alarak hazırlanmıştır.

Kitabın genelinde kolay seviye sorular yer almaktadır. Öğrencilerden aldığımız geri bildirimlere göre bazı sorular da zorlandıklarını ifade ettiler. Ancak, bu soruların zorluğundan değil AYT Matematik dersinin zorluğundandır.

Kitabı aldıktan sonra temel seviyede AYT Matematik bilginizi güçlendirirsiniz. Ardından orta seviye kaynaklara yönelerek kendinizi sınava yönelik hazırlamaya devam edin. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 için kendinizi geliştirmenizi sağlayacak bir kitaptır.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786059480451
Kitap Adı: AYT Sıfırdan Sonsuza Matematik Konu Özetli Soru Bankası Doktrin Yayınları
Yayınevi: Doktrin Yayınları
Yazar: Serap Özcan, Kazım Özcan
Sayfa Sayısı: 384
Fiyat: 31,50 ₺ – 41,50 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Okyanus Yayınları 40 Seansta AYT Matematik

Okyanus Yayınları 40 Seansta AYT Matematik

Okyanus Yayınları, temeli zayıf olan öğrencilerin temel bilgisini güçlendirmesi için 40 Seans kitap serisi hazırladı. 40 Seansta AYT Matematik kitabı da bunlardan bir tanesidir. Temel seviyede hazırlık soruları ve konu anlatım yazılarıyla sizin bilginizi artırmayı hedefler.

Kitabı alan pek çok öğrenci 40 Seansta TYT Matematik kitabını beğendiği için satın aldığını söylüyor. Ancak öğrencilerin yorumlarına göre AYT kitabı biraz daha sönük kalmış. Konu anlatım yazılarının biraz daha açıklayıcı olması gerektiği söylenmektedir. Fakat genel olarak baktığımızda kitabı çözen herkes, faydasının olduğunu söylüyor. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde başlangıç seviye kitaplar arasında yer alıyor.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786257108539
Kitap Adı: Ayt 40 Seansta Matematik Okyanus Yayınları
Yayınevi: Okyanus Yayınları
Yazar: Necmiye Sümer
Sayfa Sayısı: 382
Fiyat: 46,80 ₺ – 64,80 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Aktif Öğrenme Yayınları AYT Aktif Matematik

Aktif Öğrenme Yayınları AYT Aktif Matematik

AYT’ye yeni başlayan öğrencilerin en çok sevdiği kitaplardan biri Aktif Öğrenme Yayınları AYT Aktif Matematik kitabı oldu. Özellikle temel bilgisi zayıf olan öğrencilerin bu kitabı çözerek kendilerini geliştirdiği mesajlarını aldık.

Kitaptaki temel seviye sorular ile AYT Matematik dersi için temel bilginiz güçleniyor. Böylece sınav zorluğundaki soruları çözmek için yeterli altyapıya sahip oluyorsunuz. Bu kitabı çözen öğrencilerden aldığımız geri bildirimlere göre sınava girmeden önce mutlaka çözmeniz ve temelinizi sağlama almanız tavsiye ediliyor.

Ayrıca video çözümlerde de soruları oldukça başarılı ve açıklayıcı bir şekilde anlattıkları için de yayınevine bir teşekkür etmemiz gerekiyor. Fakat yine de AYT’ye sadece bu kitabı çözerek girmenizi önermiyoruz. Mutlaka en az bir orta seviye kaynak daha çözmelisiniz. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde başlangıç seviye kitaplardan biridir.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786056970719
Kitap Adı: AYT Aktif Matematik 0 dan Başlayanlara Aktif Öğrenme Yayınları
Yayınevi: Aktif Öğrenme Yayınları
Yazar: Mehmet Koç
Sayfa Sayısı: 416
Fiyat: 47,45 ₺ – 55,25 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

AYT Matematik Kitap Önerileri Orta Seviye

AYT Matematik Kitap Önerileri listemizin bu kısmında da orta seviye kaynak önerileri yer almaktadır. Bu kısımdaki kitapları yeni başlayan öğrencilerin çözmesini tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu kitaplar biraz daha zor olduğu için temeli zayıf olan öğrenciler çözmekte zorlanabilir. Bu da sınava hazırlanırken motivasyon kaybı yaşamanıza neden olur. Temeline güvenen ve matematik altyapısı iyi olan biriyseniz bu kitaplardan biri alarak çözmeye başlayın. AYT Matematik Orta Seviye Kitap Önerileri sayesinde netlerinizi artırın.


Üç Dört Beş AYT Matematik Soru Bankası

Üç Dört Beş AYT Matematik Soru Bankası

Hiç şüphesiz ki Üç Dört Beş Yayınları tarafından hazırlanan matematik kitapları harikadır. Eğer YKS sınavına giriyorsanız hem TYT için hem de AYT için Üç Dört Beş’in matematik kitaplarını mutlaka çözmelisiniz.

Gerek kitap tasarımı, gerek soru kalitesi, gerek öğrenciye kolaydan zora doğru sorular çözdürmesi olsun her yönüyle, tabiri caizse, on numara bir kitaptır. Kitabı çözüp de memnun olmayan, katkı sağlamadığını söyleyen hiçbir öğrenci yok.

Üç Dört Beş AYT Matematik Soru Bankası kitabı, tamamen sınava yönelik hazırlanmış, için de yüzde yüz kaliteli ve orijinal sorular bulunduran bir kitaptır. ÖSYM sınavlarına en uygun hazırlanan kitaplardan bir tanesidir.

Kitapta her test için çok kolay, kolay, orta, orta zor ve zor seviye şeklinde zorluk seviyeleri vardır. Bu zorluk seviyelerinin yanı sıra Orijinal Sorular başlıklı testlerde en zor sorular yer almaktadır. Bir konu çalıştıktan sonra bu kitaptan çözmeye başlarsanız kolaydan zora doğru testler çözerek bilgilerinizi daha iyi pekiştireceksiniz. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde mutlaka çözmeniz gereken bir kitaptır.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786058136816
Kitap Adı: AYT Matematik Soru Bankası Üç Dört Beş Yayınları
Yayınevi: Üç Dört Beş Yayınları
Yazar: Mehmet Kıvrak
Sayfa Sayısı: 384
Fiyat: 48,95 ₺ – 55,90 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Benim Hocam AYT Matematik Soru Bankası

Benim Hocam AYT Matematik Soru Bankası

Benim Hocam YouTube kanalındaki videolar ile tanıdığımız İlyas Güneş tarafından hazırlanan bir kitaptır. Kitaptaki soruların tamamı kaliteli ve sınava uygun şekilde hazırlanmıştır.

Kitabı çözen öğrencilerin yorumlarına baktığımız iç açıcı, güzel ve kaliteli sorular barındıran bir kitap olduğu anlıyoruz. Ayrıca öğretici ve AYT Matematik dersinde ilerleme sağlayan bir kitap olduğunu da söyleyebiliriz. Kitaptaki soruların da kolaydan zora doğru sıralanması artı bir yön olarak ekleniyor.

Kitabın orta seviye olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü kitabı yeni başlayan öğrencilerin çözmesini tavsiye etmiyoruz. Temeli biraz olsun iyi olan, kendine güvenen öğrenciler bu kitabı çözerek kendisini önemli ölçüde geliştirecektir. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde öğrencilerin en çok tavsiye ettiği kitaplardan biridir.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786052773703
Kitap Adı: AYT Matematik Soru Bankası Benim Hocam Yayınları
Yayınevi: Benim Hocam Yayınları
Yazar: İlyas Güneş
Sayfa Sayısı: 352
Fiyat: 44,40 ₺ – 48,10 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Bilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları da sınava yönelik başarılı kitaplarıyla bilinen bir yayınevidir. Tıpkı diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitapta da kalitesini ve farkını ortaya koymuş.

Kitabı çözen öğrencilerden aldığımız geri bildirimlere göre herkesin çözmesi gereken kitaplardan bir tanesi olduğunu anlıyoruz. Kolaydan zora doğru ilerleyen testler, sizin bilgilerinizi daha iyi pekiştirmenize yardımcı oluyor.

Orta ve zor seviye için ideal bir kaynak olduğunu bilmelisiniz. Yeni başlayanlar için önerilmese de netlerini artırmak isteyenler için ideal bir kitaptır. Yeni öğretim programına uygun, kazanım sıralı ve video çözümlü olması da kitabın özellikler arasında yer alıyor. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde çözmenizi tavsiye ettiğimiz bir kitaptır.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786257905725
Kitap Adı: AYT Matematik Soru Bankası Bilgi Sarmal Yayınları
Yayınevi: Bilgi Sarmal Yayınları
Yazar: Bilgi Sarmal Komisyon
Sayfa Sayısı: 400
Fiyat: 45,99 ₺ – 50,15 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Orijinal Yayınları AYT Matematik Soru Bankası

Orijinal Yayınları AYT Matematik Soru Bankası

Orijinal Yayınları tarafından hazırlanan AYT Matematik Soru Bankası kitabı, orta seviye ve biraz da zora yakın soruların bulunduğu bir kitaptır. Yeni başlayan öğrenciler için tavsiye etmediğimiz bir kitaptır.

Bu kitabı çözmeye geçmeden önce mutlaka bir ya da iki tane kolay-orta seviye bir kitap çözmeniz önerilir. Aksi takdirde bu kitapla bir başlangıç yapmak sizi oldukça zorlayacaktır.

Orijinal Yayınları’nın kitabındaki sorular da oldukça zorlayıcıdır. Kolaydan başlayarak zora doğru ilerleyen sorular ile bilgileriniz epey pekişiyor. Kitabı çözen öğrenciler bu özelliği ile matematik bilgilerinin geliştiğini ifade ediyor.

Öte yandan gerek sayfa düzeni gerek de konu anlatımı ile öğrenciler göz bebeği olan bir başka soru bankası olmayı başarıyor. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde yer alan kaliteli kitaplardan bir başkasıdır.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786050657104
Kitap Adı: AYT Orijinal Matematik Soru Bankası Orijinal Yayınları
Yayınevi: Orijinal Yayınları
Yazar: Murat Çevik, Zafer Balcı
Sayfa Sayısı: 431
Fiyat: 50,00 ₺ – 58,65 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

AYT Matematik Kitap Önerileri Zor Seviye

AYT Matematik Kitap Önerileri yazımızın bu kısmında ise oldukça zor seviye kitaplar yer almaktadır. Bu seviyedeki kitapları çözmeden önce mutlaka en az 2 tane soru bankası bitirmiş olmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde bu kitaplardaki sorular çözmekte epey zorlanacaksınız. Zor seviye AYT Matematik kitapları ile birlikte sınavda yüksek net sayılarına ulaşmanız da kolay olacak. Ancak öncesinde matematik bilginizi yeterince ilerlettiğinizden emin olmalısınız.


Okyanus Yayınları AYT Master Matematik Soru Bankası

Okyanus Yayınları AYT Master Matematik Soru Bankası

Okyanus Yayınları tarafından hazırlanan Master serisi kitaplar oldukça zor soruların bulunduğu bir kitaptır. Bu kitaptaki soruları derece yapmak isteyen adaylar çözmelidir. Zor seviye kaynaklara geçmeden önce mutlaka 1-2 kitap bitirmiş olmanız önerilir.

Gerek öğrencilerin gerek de öğretmenlerin ortak yorumu, temeli olmayan ve matematikte belli bir noktaya kadar ilerlememiş olan öğrencilerin bu kitabı çözmemesi gerektiğidir.

Kitabın zorlayıcı olması da öğrencileri geliştiriyor. Sınavdaki zor sorulara karşı hazırlıklı olmanızı ve nasıl reaksiyon almanız gerektiğini size gösteriyor. Ancak yine de kitabı çözmeden önce matematik temelinizi belirli bir seviyeye getirdiğinizden emin olun. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 zor seviye kitaplardan biridir.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786057985767
Kitap Adı: AYT Master Matematik Soru Bankası Okyanus Yayınları
Yayınevi: Orijinal Yayınları
Yazar: Ünal Taşan, Erdan Bayram
Sayfa Sayısı: 256
Fiyat: 28,00 ₺ – 36,40 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

3D Yayınları AYT Matematik Tamamı Çözümlü Soru Bankası

3D Yayınları AYT Matematik Tamamı Çözümlü Soru Bankası

3D Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap, zor seviye kaynak arayan öğrencilerin ilk tercihlerinden bir tanesidir. Kitaptaki zor sorular, AYT Matematik seviyesinde sizi en uç noktaya kadar taşımayı hedefliyor.

Öğrencilerin genel yorumu olarak kitabın orta-zor seviyesi bir kitap olduğudur. Ancak başarılı bir kitap olduğu gibi mutlaka alınması gerektiğini de ifade ediyorlar. Temel bilgisi yeterli olmayan öğrencilerin almasını pek tavsiye etmiyoruz.

Kitaptaki yeşil, mavi ve kırmızı renkli testler ile zorluk seviyeleri ayrılmış. Tasarımsal olarak da etkili bir yapıya sahiptir. Özellikle kırmızı testteki sorular gerçekten zorlayıcı olmaktadır. Ancak video çözüm sayesinde nasıl çözüldüğünü kolay şekilde öğreneceksiniz. AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizde mutlaka çözmeniz gereken bir kitaptır.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786051944036
Kitap Adı: AYT 3D Matematik Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası 3D Yayınları
Yayınevi: 3D Yayınları
Yazar: Özgür Balcı
Sayfa Sayısı: 272
Fiyat: 37,70 ₺ – 40,60 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

Karekök Yayınları AYT Matematik Soru Bankası

Karekök Yayınları AYT Matematik Soru Bankası

Karekök Yayınları, gerek kalitesi gerek başarılı kitaplarıyla tartışılmaması gereken bir yayınevidir. Her kitabı oldukça başarılı olduğu gibi içindeki sorular da zorlayıcı ve öğretici türdendir.

Özellikle AYT Matematik sınavına derece elde etmek isteyen öğrencilerin mutlaka çözmesi gereken bir kitap olduğunu belirtmek gerekir. Başlangıç seviye için uygun olmadığını da söylemeden geçmeyelim.

Öğrencilerin yorumuna kitapta öyle kaliteli sorular var ki matematiğe olan bakış açınızı dahi geliştiriyor. Ayrıca soru tipi açısından da çok çeşitli ve kaliteli sorulara da yer veriyor. Genel olarak orta ve zor seviye soruların bulunduğu bir kitap oluyor.

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 listemizdeki en iyi ve en zor kitaplardan bir tanesidir.

KİTAP HAKKINDA BİLGİLER
ISBN / Barkod:
9786257154161
Kitap Adı: AYT Matematik Güncel Soru Bankası Karekök Yayınları
Yayınevi: Karekök Yayınları
Yazar: Karekök Komisyon
Sayfa Sayısı: 368
Fiyat: 40,10 ₺ – 52,00 ₺

Zorluk seviyesi
Güncel müfredata uygunluk
Temel seviyeye uygunluk
Yeni nesil sorular
Soru çeşitliliği
Görsellik / Tasarım

AYT Matematik Kitap Önerileri 2023 gibi diğer YKS Kitap Önerileri ve TYT AYT Matematik Kitap Önerileri yazılarımıza gitmek için aşağıdaki butonlara tıklayın.

TYT Kitap Önerileri

AYT Kitap Önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu