Hakkımızda

Ünikolik Mobil Uygulaması

Ünikolik Nedir?

Ünikolik, ilkokuldan üniversiteye kadar her seviye öğrenciye eğitiminde yardımcı olabilecek içerikleri ziyaretçileriyle paylaşan bir platformudur. Ünikolik olarak öğrencilere bilgi vermek ve rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Ünikolik’te Neler Var?

Ünikolik internet sitesinde MEB ve ÖSYM kurumları tarafından yapılan YKS, KPSS, LGS, DGS, ALES gibi merkezi sınavlar hakkında ihtiyaç duyulan tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Ünikolik’te sınav konuları, soru dağılımları, kitap önerileri, deneme önerileri, taban puanları, başarı sıralamaları, yüzdelik dilimleri, puan hesaplama, sıralama hesaplama, çalışma programları, bölüm tanıtımları, eğitim haberleri, rehberlik ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

ünikolik

Neden Ünikolik?

Ünikolik ile ülkemizdeki bütün eğitim alanındaki içeriklere ulaşabilirsiniz. Web sitemizde her yaştan öğrenci için içerikler mevcuttur. Ünikolik sayesinde sınavlara hazırlanırken, bir rehbere ihtiyaç duyduğunuzda, hangi kitabı almaya karar veremediğinizde, nasıl ders çalışacağınızı bilmediğinizde, üniversite ve bölümlerin taban puanlarını öğrenmek istediğinizde, liselerin yüzdelik dilimlerini öğrenmek istediğinizde ve daha merak ettiğiniz birçok şeye ulaşırsınız.

Sosyal Ağlarda Ünikolik

Sadece Ünikolik web sitesi (unikolik.com) üzerinden değil aynı zamanda Facebook, Twitter, Instagram, YouTube gibi sosyal ağlarda da lise adaylarına, üniversite adaylarına, üniversitelilere, kısacası tüm öğrencilere yardımcı oluyoruz. Aşağıdaki sosyal ağ isimlerine tıklayarak diğer platformlarda Ünikolik’i takip edebilirsiniz.

  • Facebook’ta Ünikolik
  • Twitter’da Ünikolik
  • İnstagram’da Ünikolik
  • YouTube’da Ünikolik
Başa dön tuşu